1. TURNUS

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 29.6.2014 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, který je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek ve 12,45 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 
 
JMÉNO A PŘÍJMENÍ ROČNÍK NAROZENÍ SPORTOVNÍ KLUB STAV PŘIHLÁŠKY
1-Radek Ovesný 2004 TJ Spartak V.Klobouky  Zaplaceno
2-Lukáš Zicha 2005 FC Svratka Brno  Zaplaceno
3-Jan Komárek 2005 TJ Tatran Kohoutovice  Zaplaceno
4-Petr Macháč 2000 FC Elseremo Brumov Zaplaceno
5-Filip Hrdina 2005 TJ Tatran Kohoutovice Zaplaceno
6-Šimon Hrnčiřík 2002 TJ Štítná nad Vláří Zaplaceno
7-Sam Omran 2002 FK SK  Bosonohy  Zaplaceno
8-Radek Janeček 2006 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
9-David Kousal 2006 FC Zbrojovka Brno

Zaplaceno

10-David Dlouhý 2001 SK Louky Zaplaceno 
11-Martin Hložánek 2006 FC Zbrojovka Brno  Zaplaceno
12-Michal Hložánek 2006 FC Zbrojovka Brno  Zaplaceno
13-Alex Petkovský 2006 TJ Tatran Kohoutovice  Zaplaceno
14-Aleš Struhař 2003 TJ Štítná nad Vláří Zaplaceno
15-David Strnad 2001 SK Řečkovice Zaplaceno
16-Tomáš Čech 2001 SK  Řečkovice Zaplaceno
17-Lukáš Hubáček 2002 SK Řečkovice Zaplaceno 
18-Marek Ročák 2005 TJ Spartak V.Klobouky Zaplaceno
19-Matěj Ročák 2006 TJ Spartak V.Klobouky Zaplaceno 
20-Matěj Banát 2001 FK Louky  Zaplaceno
21-Pert Bambuch 2003 FC Vsetín  Zaplaceno
22-      
23-Oldřich Groch 2002  SK Řečkovice  Zaplaceno
24-Filip Trousil 2006 FC Zbrojovka Brno  Zaplaceno
25-Marián Mitrenga 1999 Podolí Brno  Zaplaceno
26- Petr Matějíček 2002 FC Bánov Zaplaceno
27-Pavel Frýželka 2003  TJ Štítná nad Vláří Zaplaceno
28-Dominik Hnilo 2003 TJ Štítná nad Vláří   Zaplaceno
29-Martin Černý 2002 TJ Štítná nad Vláří  Zaplaceno
30-Tobiáš Janoušek

2002 

1.FC Slovácko  Zaplaceno
31-Ondřej Hnilo 2003 TJ Štítná nad Vláří  Zaplaceno
32-Daniel Peška  2002 Želešice  Zaplaceno
33-Petr Čoupek 2004 FK SK Bosonohy   Zaplaceno
34-Jan Tran 2000  SK Řečkovice  Zaplaceno
35-Viktor Zabloudil  2000 SK Řečkovice  Zaplaceno
36-Vilém Běhunčík 2005 Brumov  Zaplaceno
37-Šimon Žalud       2001  SK Řečkovice   Zaplaceno
38-Martin Hájek  2004  TJ Čechie Zastávka   Zaplaceno
39-Milan Klábeneš 2002 SK Věžnice  Zaplaceno
40-Dominik Došek 2005 FK SK Bosonohy  Zaplaceno
41-Richard Knecht 2006 FC Zbrojovka Brno  Zaplaceno
42-Michal Přerovský 2002 TJ Viktoria Želešice   Zaplaceno
43-Filip Dolák 2002 SK Řečkovice  Zaplaceno
44-Oliver Olša 2005 SK Řečkovice  Zaplaceno
45-Ondra Dobeš 2000 TJ Vidče  Zaplaceno
46-Adam Žitník 2003 TJ Vidče  Zaplaceno
47-Šimon Urban 2006 TJ Vidče   Zaplaceno
48-Alexandr Urban 2004 TJ Vidče  Zaplaceno
 

Prosíme všechny rodiče, aby poslali závazné přihlášky a uhradili platbu Fotbalového kempu Tomáše Polácha 2014 nejpozději do 10.5.2014.    

(Tyto údaje platí pro 1. i  2. turnus.)