2. TURNUS

 

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 6.7.2014 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, který je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek ve 12,45 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 
JMÉNO A PŘÍJMENÍ ROČNÍK NAROZENÍ SPORTOVNÍ KLUB STAV PŘIHLÁŠKY
1-Tadeáš Žilka 2003 Otnice Zaplaceno
2-Filip Škoda 2005 SK Louky  Zaplaceno
3-Lukáš Goláň 2006 SK Louky Zaplaceno
4-Martin Frolek 2005 SK Louky Zaplaceno
5-Jiří Vyoral 2000 FC Slušovice  Zaplaceno
6-Tomáš Kučera 2005 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
7-Martin Řehola 2000 Tatran Kohoutovice  Zaplaceno
8-Lukáš Kříž 2005 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
9-Ondřej Mikač 2005 SK Louky  Zaplaceno
10-Adam Novák 1999 FC Slušovice  Zaplaceno

11-Dominik Chytil

2002 SK Louky  Zaplaceno
12-Filip Šubrt 1999 FC Slušovice  Zaplaceno
13-Adam Blažek 1999 SK Řečkovice  Zaplaceno
14- Ondřej Pitrun 2000 TJ Kelč

Zaplaceno

15-Patrik Valenta 1999 ČSK Uherský Brod Zaplaceno
16-Adam Dobrovolný 2006 FC Kuřim Zaplaceno
17-Martin Perenčay 2002 FC Slovan Brno  Zaplaceno
18-Ondřej Hrachovina 2002 FC Slovan Brno  Zaplaceno
19-Jiří Pavlištík 1999 TJ Kelč  Zaplaceno
20-Karel Chromáček 2000 TJ Štítná nad Vláří  Zaplaceno
21-Radim Tkadlec 1999 FC Slušovice Zaplaceno
22-Stanislav Macháč 2000 AS Trenčín Zaplaceno
23-Filip Albert 2003 FC Fastav Zlín Zaplaceno
24-Jan Ježek 2001 1.SK Prostějov Zaplaceno 
25-Ondřej Šup 2001  1.SK Prostějov Zaplaceno
26-Václav Šenovský 2004 TJ Sokol Sehradice Zaplaceno
27-Radim Mostýn 2000  FC Hlučín Zaplaceno
28-David Blinka 2000 FC Hlučín Zaplaceno
29-Matyáš Starý 2000  FC Hlučín  Zaplaceno
30-Jan Strnad 2003 TJ Sokol Sehradice  Zaplaceno
31-Viktor Zabloudil 2000 SK  Řečkovice  Zaplaceno
32-Jan Tran 2000  SK Řečkovice  Zaplaceno
33-Jiří Rýc 2001 TJ Kelč  Zaplaceno
34-Benjamin Motyčka 2005 SK Řečkovice  Zaplaceno
35-Václav Coufal 2005  SK Řečkovice  Zaplaceno
36-Jakub Profota 2005 FC Elseremo Brumov  Zaplaceno
37-Jakub Rumanek 2006 FC Elserémo Brumov   Zaplaceno
38-Jakub Albert 2003 FC Fastav Zlín   Zaplaceno
39- Marian Mitrenga  1999  Podolí Brno  Zaplaceno
40-Václav Vozák  2004  TJ Kelč  Zaplaceno
41- Martin Vaculík 2006   Zaplaceno
42- Tomáš Vaculík 2004   Zaplaceno

 

 

Prosíme všechny rodiče, aby poslali závazné přihlášky a uhradili platbu Fotbalového kempu Tomáše Polácha 2014 nejpozději do 10.5.2014.    

(Tyto údaje platí pro 1. i  2. turnus.)