1. TURNUS

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 5.7.2015 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA VYTISKNUTOU ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, které je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek 10.7.2015 ve 13:00 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 

 

Do přihlášky je možno napsat číslo, které by chtěli děti mít na triku. Sledujte seznam ,,,

 

JMÉNO A PŘÍJMENÍ (ČÍSLO) ROK NAROZENÍ SPORTOVNÍ KLUB STAV PŘIHLÁŠKY
1-Michal Štěpánek 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
2-Jan Komárek 2005 Tj Tatran Kohoutovice Zaplaceno
3-Lukáš Goláň 2006 SK Louky Zaplaceno
4-Jan Votava 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
5-Martin Hložánek 2006 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
6-Adam Choun 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
7-Filip Škoda 2005 SK Louky Zaplaceno
8-Radek Janeček 2006 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
9-Filip Hübel 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
10-Lukáš Zicha 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
11-Honza Tran 2000 SK Řečkovice Zaplaceno
12-Filip Sedláček 2002 FC Drnovice Zaplaceno
13-Jan Lenikus 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
14-Dominik Bárta 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
15-Patrik Dvořáček 2001 FC Drnovice Zaplaceno
16-David Kousal 2006 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
17-Viktor Zabloudil 2000 SK Řečkovice Zaplaceno
18-Jirka Vyoral 2000 FC Slušovice Zaplaceno
19-Honza Chrástek 2000 SK Řečkovice Zaplaceno
20-Michal Hložánek 2006 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
21-Ondřej  Svoboda 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
22-Adam Valenta 2005 FC Svratka Brno  Zaplaceno
23-David Dlouhý 2001 SK Louky Zaplaceno
24-Matěj Banát 2001 SK Louky Zaplaceno
25-Vojtěch Roučka 2004 SK Viktorie Jirny  Zaplaceno
26-Filip Trousil 2006 FC Zbrojovka Brno  
27-Lukáš Kříž 2005 TJ Sokol Zbyšov Zaplaceno
28-Tomáš Kučera 2005 TJ Sokol Zbýšov Zaplaceno
29-Marián Mitrenga 2000 Podolí Brno Zaplaceno
30-Milan Klábeneš 2002 SK Věžnice Zaplaceno
31-Petr Bambuch 2003 FC  Vsetín Zaplaceno 
32-Ondřej Šup 2001 1.SK Prostějov Zaplaceno
33-Jan Ježek 2001 1.SK Prostějov Zaplaceno
34-Richard Suchomel 2005 FC Svratka Zaplaceno
35-Šimon Žalud 2001 SK Řečkovice Zaplaceno
36-Ondřej Štalmach 2002 SK Louky  Zaplaceno
37-Matěj Teiner 2000 Sparta Brno Zaplaceno
38-Šenovský Václav 2004 TJ Sokol Sehradice Zaplaceno
39-Jan Strnad 2003 TJ Sokol Sehradice Zaplaceno
40-Martin Řehola 2000 Tatran Kohoutovice Zaplaceno
41-Martin Vaculík 2006 FC Veselá Zaplaceno
42-Tomáš Vaculík 2004 FC Veselá Zaplaceno
43-Ondřej Ševčík 2003 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
44-Vojtěch Ševčík 2006 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
45-Benjamín Motyčka 2004 SK Řečkovice Zaplaceno
46-Oliver Motyčka 2008 SK Řečkovice Zaplaceno
47-Šimon Polách 2006   Zaplaceno
88-Matěj Kříž 2008 TJ Sokol Zbýšov Zaplaceno
77-Jakb Rumánek 2006 FC Elserémo Brumov Zaplaceno

69-Filip Hajnovič                                     2006                           FC Zbrojovka Brno                 Zaplaceno

   -Dominik Chytil                                    2002                           SK Louky                              Zaplaceno