2. TURNUS

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 12.7.2015 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA VYTISKNUTOU ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, které je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek 17.7.2015 ve 13:00 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 

 

Do přihlášky je možno napsat číslo, které by chtěli děti mít na triku. Sledujte seznam ,,,

 
JMÉNO A PŘÍJMENÍ ROK NAROZENÍ SPORTOVNÍ KLUB STAV PŘIHLÁŠKY
1-Michaela Poláchová 2004   Řečkovice Zaplaceno
2-Jonáš Juřínek 2007 FC Vsetín Zaplaceno
3-Filip Dorńák 2006 FC Elseremo Brumov Zaplaceno
4-      
5-David Šurán 2003 FC Slavičín  Zaplaceno 
6-Jiří Rýc 2002 TJ Kelč Zaplaceno
7-Marek Ročák 2005 TJ Spartak V.Klobouky Zaplaceno
8-Tomáš Polách 2000 SK Řečkovice Zaplaceno
9-Radek Ovesný 2004 TJ Spartak V.Klobouky Zaplaceno
10-Jan Vaněk  2008 FC Elserémo Brumov Zaplaceno
11-Honza Tran 2000 SK Řečkovice  Zaplaceno
12-Šimon Hrnčiřík 2002 Tj Sokol Štítná n.Vláří Zaplaceno
13-Daniel Mach 2002 FC Fastav Zlín  Zaplaceno
14-Alois Kouřil  2001  Kyjov Zaplaceno
15-Matěj Ročák 2007 TJ Spartak V.Klobouky Zaplaceno
16-Adam Jakubkovič 2007 FC Vsetín Zaplaceno
17-Viktor Zabloudil 2000 SK Řečkovice  Zaplaceno
18-Jakub Martinka 2007 FC Elseremo Brumov Zaplaceno
19-Tobiáš Janoušek 2002 1.FC Slovácko Zaplaceno 
20-David Strnad  2001  SK Řečkovice Zaplaceno
21-Dominik Peška 2001   Zaplaceno
22-Martin Černý 2002 TJ Sokol Štítná n.Vláří Zaplaceno
23-Tomáš Pajdla 2003 TJ Kelč Zaplaceno
24-Václav Vozák  2004  TJ Kelč Zaplaceno
25-Tomáš Svoboda 2004 FC Vsetín Zaplaceno
26-Martin Svoboda 2007 FC Vsetín Zaplaceno
27-Marek Vondráček 2000 SK Řečkovice Zaplaceno
28-Adam Dorńák 2007 FC Elserémo Brumov Zaplaceno
29-Marián Mitrenga 2000 Podolí Brno Zaplaceno
30-Matyáš Hartman 2003 FC Fastav Zlín Zaplaceno
31-      
32-      
33-      
34-      
35-Tomáš Králík 2008 FC Vsetín Zaplaceno
36-      
37-      
38-      
39-      
40-