1. TURNUS

 

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 3.7.2016 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA VYTISKNUTOU ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, které je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek 8.7.2016 ve 13:00 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 

Do přihlášky je možno napsat číslo, které by chtěli děti mít na triku. Sledujte seznam !!!

 

 

JMÉNO A PŘÍJMENÍ (ČÍSLO) ROK NAROZENÍ SPORTOVNÍ KLUB STAV PŘIHLÁŠKY
1.Michal Hložánek 2006 FC Zbrojovka Zaplaceno
2.Milan Klabeneš 2002 SK Věžnice Zaplaceno
3.Lukáš Goláń 2006 SK Louky Zaplaceno
4.Radek Janeček 2006 FC Zbrojovka Zaplaceno
5.Tomáš Králík 2008 FC Vsetín Zaplaceno
6.Martin Černý 2002 TJ Štítná nad Vláří Zaplaceno                                                                        
7.Šimon Hrnčiřík 2002 FC Fastav Zlín Zaplaceno
8.Daniel Hána 2006 FK Hodonín Zaplaceno
9.Filip Škoda 2005 SK Louky  
10.Radek Ovesný 2004 TJ Spartak V.Klobouky Zaplaceno
11.Dominik CHytil 2002 SK Louky Zaplaceno
12.Václav Šenovský 2004 TJ Sokol Sehradice Zaplaceno
13.Martin Kobzinek 2008 FK Hodonín Zaplaceno
14.Jan Strnad 2003 TJ Sokol Sehradice Zaplaceno
15.Martin Hložánek 2006 FC Zbrojovka  Zaplaceno
16.Jan Tran 2001 FC Sparta Brno Zaplaceno
17.David Dlouhý 2001 SK Louky Zaplaceno
18.Michal Borovský 2007 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
19.Viktor Zabloudil 2001 FC CHELSEA Zaplaceno
20.Matěj Teiner 2001 FC Sparta Brno Zaplaceno
21.Matěj Ročák 2007 TJ Spartak V.Klobouky  Zaplaceno
22.Filip Trousil 2006 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
23.Antonín Špaček 2009 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
24.Šimon Žalud 2001 FC Zbrojovka Brno Zaplaceno
25.Ondřej Mikač 2005 SK Louky Zaplaceno
26.Lukáš Kříž 2005 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
27.Matěj Kříž 2008 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
28.Tomáš Kučera  2005 TJ Sokol Zbýšov  Zaplaceno
29.Filip Dorńák 2006 FC Elseremo Brumov Zaplaceno
30.Jakub Martinka 2007 FC Elseremo Brumov Zaplaceno
31.Ondřej Štalmach 2002 SK Louky Zaplaceno
32.Adam Dorńák 2007 FC Elseremo Brumov Zaplaceno
33.Jan Vaněk 2008 FC Elseremo Brumov  Zaplaceno
34.Jan Ježek 2001 1.SK Prostějov Zaplaceno
35.Martin Řehola 2001 FC Zbrojovka Brno  Zaplaceno
36.Matěj Banát  2001 SK Louky Zaplaceno
37.Filip Hruška 2008 FC Slovácko Zaplaceno
38.Josef Kolařík 2007 FK Hodonín Zaplaceno
39.Vojtěch Vozák 2006 TJ Kelč Zaplaceno
40.Jan Šatran 2006 TJ Kelč Zaplaceno
41.Marián Mitrenga 2001 SK Podolí  Zaplaceno
42.Lukáš Filgas 2008 FC Vsetín  Zaplaceno
43.Patrik Filgas 2006 FC Vsetín Zaplaceno 
44.Richard Kovařík 2007 TJ Nivnice Zaplaceno
45.Tomáš Helis 2006 FC Vsetín Zaplaceno
46.Jan Opluštil 2010 Bohemians Praha Zaplaceno
47.Fabian Kronberger 2010 Bohemians Praha  Zaplaceno
88.Dominik Peška 2001 FC Sparta Brno Zaplaceno
99.Tomáš Polách 2000 FK Řečkovice Zaplaceno