2. TURNUS

 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 10.7.2016 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA VYTISKNUTOU ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, které je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek 15.7.2016 ve 13:00 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 

Do přihlášky je možno napsat číslo, které by chtěli děti mít na triku. Sledujte seznam !!!

 

JMÉNO A PŘÍJMENÍ (ČÍSLO) ROK NAROZENÍ SPORTOVNÍ KLUB STAV PŘIHLÁŠKY
1.Michal Štěpánek 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
2.Tomáš Pelčák 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
3.Jan Lenikus 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
4.Jan Votava 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
5.David Šuráň 2003 TVD Slavičín Zaplaceno
6.Adam Choun 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
7.Tomáš Vaculík 2004 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
8.Richard Suchomel 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
9.David Strnad 2001 SK Řečkovice Zaplaceno
10.David Ruman 2010 TVD Slavičín Zaplaceno
11.Filip Hübel 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
12.Martin Vaculík 2006 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
13.      
14.Dominik Bárta 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
15.Jan Korber 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
16.Vojtěch Ševčík 2006 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
17.Ondřej Ševčík 2003 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
16.Jan Tran 2001 FC Sparta Brno Zaplaceno
19.Viktor Zabloudil 2001 FC CHELSEA Zaplaceno
20.Matěj Teiner 2001 FC Sparta Brno Zaplaceno
21.Adam Drozdík 2005 RAFK Rajhrad Zaplaceno
22.Patrik Cupal 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
23.Jiří Rýc 2002 TJ Kelč Zaplaceno
24.Ondřej Pavlištík 2002 TJ Kelč Zaplaceno
25.Josef Jasenský 2004 FC Fryšták Zaplaceno
26.Jan Petřík 2005 FC Fryšták Zaplaceno
27.Dominik Haladej 2006 MŠK Půchov Zaplaceno
28.Matěj Kořének 2003 Fastav Zlín Zaplaceno
29.Daniel Mach 2002 Fastav Zlín Zaplaceno
30.Adam Zgabaj 2008 FC Vsetín Zaplaceno
31.Jonáš Hek 2007 Ústí u Vsetína Zaplaceno
32.David Albrecht 2000 FC Sparta Brno Zaplaceno
33.Daniel Janovský 2006 MŠK Půchov Zaplaceno
34David Hanačík  2004 FC Fryšták Zaplaceno
35.Matěj Hanzlík 2004 SK Vojkovice Zaplaceno
36.Milan Bodner   Zlín Zaplaceno
37.Marek Vrabel 2006 MŠK Půchov Zaplaceno
38.      
39.