2. TURNUS

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 9.7.2017 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA VYTISKNUTOU ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, které je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek 14.7.2017 ve 13:00 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 

Do přihlášky je možno napsat číslo, které by chtěli děti mít na triku. Sledujte seznam !!!


JMÉNO, PŘÍJMENÍ (ČÍSLO)

ROK NAROZENÍ

SPORTOVNÍ KLUB

STAV PŘIHLÁŠKY

1,Michal Štěpánek

2005

FC Svratka Brno

Zaplaceno
2,Tomáš Pelčák 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
3,Jan Lenikus 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
4,Jan Votava 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
5,Vojtěch Rýc 2007 TJ Kelč Zaplaceno
6,Adam Choun 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
7,Richard Suchomel 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
8,Jan Korber  2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
9,Jiří Ludwig 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
10,Marek Čápek 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
11,Filip Hübel 2005 FC SVratka Brno Zaplaceno
12,David Vrána 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
13,Marek Režný 2006 FK Hodonín Zaplaceno
14,Jan Stryk 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
15,Jonáš Pelčák 2006 FC Svratka Brno Zaplaceno
16,Václav Šenovský 2004 FC TVD Slavičín Zaplaceno
17,Tomáš Vaculík 2004 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
18,Martin Vaculík 2006 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
19,David Spurný 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
20,Patrik Cupal 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
21,Dominik Bárta 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
22,Adam Valenta 2005 FC Svratka Brno Zaplaceno
23,Jiří Rýc  2002 TJ Kelč Zaplaceno
24,Vojta Ševčík 2006 FC Fastav Zlín Zaplaceno
25,Ondřej Pavlištík 2002 TJ Kelč Zaplaceno
26,Patrik Šůstek 2004 FC TVD Slavičín Zaplaceno
27,Vladimír Fišara 2003 MFK Kravaře Zaplaceno
28,      
29,      
30,Ondřej Liška 2008 FC TVD Slavičín Zaplaceno
31,Richard Fojtík 2008 Sehradice Zaplaceno
32,      
33,Adam Cupal 2008 FC Svratka Brno Zaplaceno
34,      
35,      
36,      
37,      
38,      
39,      
40,      
41,      
88,Radek Ovesný 2004 FC Fastav Zlín Zaplaceno
77,Jiří Klouda 2003 FC Fastav Zlín Zaplaceno
44,Ondřej Ševčík 2003 TJ Sokol Veselá Zaplaceno
99,Tobiáš Križko 2008 FC TVD Slavičín Zaplaceno
80.Dominik Peška 2002 FC Líšen Zaplaceno