2. TURNUS

AKTUÁLNÍ INFO... 

 

   NÁSTUP NA KEMP

Nástup je v neděli 8.7.2018 mezi 12:00 -13:30 hod.    

 

Ve 14:00  - oficiální uvítání dětí s rodiči. Děti ať jsou po obědě - stravování začíná večeří.

Podmínkou pro nástup na kemp je předložení průkazu zdravotního pojištění (popř. kopie), který si u nás necháme a vyplněný list účastníka kempu (včetně lékařského potvrzení, nebo potvrzení rodiče o zdravotní způsobilosti dítěte).

 

NEZAPOMEŇTE NA VYTISKNUTOU ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, ZDRAVOTNÍ LIST A LIST ÚČASTNÍKA, které je třeba při nástupu odevzdat !!!

 

ODJEZD Z KEMPU bude v pátek 13.7.2018 ve 13:00 hod., (děti budou po obědě).

Převzetí účastníka rodičem bude potvrzeno písemně a bude mu vrácena kartička pojištěnce a veškeré písemnosti.

 

 

Do přihlášky je možno napsat číslo, které by chtěly děti mít na triku. 

Sledujte seznam !!!

 

 

JMÉNO  A PŘÍJMENÍ (ČÍSLO) SPORTOVNÍ KLUB ROČNÍK NAROZENÍ STAV PŘIHLÁŠKY
1,Michal Štěpánek FC Svratka Brno 2005 Zaplacemo
2,Patrik Cupal FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
3,Jan Lenikus FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
4,Jiří Ludwig FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
5,Matěj Koutný FC Fryšták 2007 Zaplaceno
6,Adam Choun FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
7,Richard Suchomel  FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
8,Jan Korber FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
9,Jan Petřík FC Fryšták 2005 Zaplaceno
10,Daniel Choun FC Svratka Brno 2010 Zaplaceno
11,Josef Jasenský FC Fryšták 2005 Zaplaceno
12,Magdaléna Černá FC Slovácko   Zaplaceno
13,Adam Cupal FC Svratka Brno 2008 Zaplaceno
14,Jan Stryk FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
15,David Ruman  TVD Slavičín 2010 Zaplaceno
16,Lukáš Kříž ČAFC Židenice 2005 Zaplaceno
17,Jan Mašláń FC Fryšták 2006 Zaplaceno
18,Jakub Večeřa FC Fryšták 2006 Zaplaceno
19,Tobiáš Križko TVD Slavičín 2008 Zaplaceno
20,Filip Hubel FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
21,Vojtěch Rýc TJ Kelč 2007 Zaplaceno
22,Adam Valenta FC Svratka Brno 2010 Zaplaceno
23,Filip Sznapka FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
24,Robin Cuřín FC TVD Slavičín 2008 Zaplaceno
25,Jan Opluštil Bohemians Praha 2010 Zaplaceno
26,Marek Šopík FC Fryšták 2006 Zaplaceno
27,Matyáš Hrodek Sparta Praha 2010 Zaplaceno
28,Tomáš Kučera SK Ujezd U Brna 2005 Zaplaceno
29,Rudolf Martinec TJ Šanov 2009 Zaplaceno
30,Ondřej Liška FC TVD Slavičín 2008 Zaplaceno
99,Ondřej Hubel FC Svratka Brno 2010 Zaplaceno
66,David Kroupa FC Sparta Brno 2011 Zaplaceno
77,Radek Ovesný FC Fastav Zlín 2004 Zaplaceno
31.Adam Vodák FC Fryšták 2004 Zaplaceno
32.Jakub Vodák FC Frzšták 2006 Zaplaceno
33.Adam Liška FC TVD Slavičín 2011 Zaplaceno
34.František Kubas TVD Slavičín 2007 Zaplaceno
35.Honzík Janča TJ Nivnice 2008 Zaplaceno
36.Kryštof Říha FC Fryšták 2005 Zaplaceno
37.Filip Sedláček FC Sparta Brno 2005 Zaplaceno
38.Cabras Giovanni FC Vsetín 2006 Zaplaceno
39.Filip Černý     Zaplaceno
40,Patrik Filgas FC Vsetín 2006 Zaplaceno
88.Šimon Hrodek Sparta Praha 2007 Zaplaceno
44.Marek Čápek FC Svratka Brno 2005 Zaplaceno
53.Martin Čápek FC Zbrojovka Brno 2010 Zaplaceno

  50.Marek Režný                        FC Hodonín              2006                            Zaplaceno

 

 

 

 

1. den - 8.7.2018 - KEMP 1.den.pdf (551901)   odkaz na fotky:  polon.rajce.idnes.cz/8.7.2018/

 

2.den - 9.7.2018 - 2 den.pdf (430958) - odkaz na fotky: polon.rajce.idnes.cz/9.7.2018/

 

3. den - 10.7.2018 - 3 den.pdf (348793)- odkaz na fotky:  polon.rajce.idnes.cz/10.7.2018/ 

 

4.den - 11.7.2018 - 4den.pdf (324832) - odkaz n fotky: polon.rajce.idnes.cz/11.7.2018/