"NÁŠ TÝM" 

Na kempu boudou o Vaše děti, o Vás nadějné fotbalové talenty pečovat:                                                             

HLAVNÍ TRENÉŘI:                                             Tomáš Polách,Pavel Martinka ... 

TRENÉŘI:                                                            Mgr. Stanislav Haňka,Martin Kolář,Zdeněk Šenkeřík, Jan Trousil, Lukáš Kvarda, Petr Zapletal...

HLAVNÍ VEDOUCÍ KEMPU:                         Mgr. et Mgr.  Martin Polách ...                                                 

                                                                               + ZDRAVOTNÍ ASISTENT/KA

 

 

 
  • Bc. LUKÁŠ KVARDA (1990)           
 

 

 

 

Lukáš, student Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, bude vykonávat funkci asistenta trenéra a zároveň dohlížet na veškeré další činnosti s dětmi. Lukáš je v současné době aktivním fotbalistou. Jeho hráčská kariéra sahá od přípravky rodného týmu  TJ Viktoria Želešice, přes 8-leté hostování v FS Sparta Brno, různé výběry v rámci dorosteneckých lig do současného SK Vojkovice.

 

Od roku 2010 je Lukáš studentem bakalářského programu Trenérství- specialitace fotbal na výše jmenované fakultě. Díky trenérským praxím v rámci studia, si krom znalostí z oblasti Pedagogiky, Sociologie, Psychologie sportu, Zdravotních věd ve sportu a jiných také osvojil trenérské znalosti a dovednosti. Je držitelem trenérské licence  "B" UEFA.

 

 

Lukáš při studiu také trénuje: 2011/2012 starší žáci TJ Viktoria Želešice (okresní přebor), zároveň - jaro 2012 Sk Vojkovice mladší žáci ( krajská soutěž I.třída mladších žáků). V současném roce trénuje dorost TJ Viktoria Želešice/ FK Ořechov ( okresní přebor).

Na kempu tak propojí znalosti získané při studiu a trenérské zkušnosti z různých klubů. 

 
  • Mgr. STANISLAV HAŇKA (1991)              
 

 

 

 

Druhým asistentem trenérů a osobou dohlížející na ostatní sportovní náplň kempu je Stanislav Haňka. Je také absolventem fakulty sportovních studií v Brně. Stejně jako Lukáš studuje obor Trenérství - specializace fotbal, pod panem Karlem Večeřou.

 

V rámci studia má tak mnoho možností seznámit se s různými metodami tréninku a koučování v různých kategoriích. Díky ostatním předmětům ovládá zákonisti morfologické, psychosomatické  aj. na které je nutné při moderním tréninku brát zřetel.

 

 

Zároveň zná náplň kompenzačních a jiných cvičení pro organismus, který je vystaven sportovní přípravě.

 

Stanislav aktivně hraje fotbal. Prošel řadou fotbalových klubů: např. Vysočina Jihlava (2005-2007), Zbrojovka Brno (2007-2009), Sparta Brno (2009-2010), aj.V současné době bojuje na hřišti Rafk Rajhrad, kde zároveň v období od  roku 2011  do roku 2013 trénoval starší žáky, s nimiž zaznamenal postup do krajského přeboru. V současné době trénuje Spartu Brno - starší žáky. Od roku 2015 pracuje jako učitel na základní škole - profilace Tělesná výchova.

Je držitelem licence " "B" UEFA.

 

 

 

 

 

  • PAVEL MARTINKA          
Pavel s fotbalem začal v žácích TJ Mez Brumov. V dorosteneckém věku působil v týmu FC Zlín a také Baník Ostrava. V kategorii dospělých si poté zahrál v týmech SK Hranice na Moravě, FC Vítkovice, ŠK Lednické Rovné a FC Elseremo Brumov. Nyní ještě aktivně hraje za tým TJ Dolní Lhota.
 
 
 

Svou trenérskou kariéru započal v domácím týmu našeho kempu FC Elseremo Brumov, kde se nyní aktivně věnuje kategorii přípravek.  

 

 Co se trenésrského vzdělání týká, je majitelem licence UEFA "B" a UEFA Greassroots Charter "C".

 

 

 
 
 
 
 
  • MARTIN KOLÁŘ (1983)             
 

Martin Kolář se narodil v Praze. Je to fotbalový záložník, který od července 2014 hraje za FC Brumov-Bylnice.Svou fotbalovou kariéru začal v Sokolu Stodůlky, odkud ještě jako dorostenec přestoupil v roce 1997 doBohemians Praha 1905. V roce2002 zamířil na své první zahraniční angažmá do belgického Anderlechtu. Na podzim 2005 poté hostoval ve Stoke City FC a jarní část ročníku 2005/06 strávil v KVC Wasterlo. Poté hrál půl roku za AC Ajaccio, kde hostoval. V roce 2007 zamířil do Helsingborgs IF. Následně hrál za kyperské týmy. V únoru 2013 se vrátil do Bohemians, kde před sezonou 2014/15 skončil.

 

 

 

Hrál také za české reprezentační výběry U19 a U21.

 

V současné době Martin trénuje mládežnický úsek v domácím klubu a je majitelem trenérské licence UEFA "B."

 
 
 
  • ZDENĚK ŠENKEŘÍK (1980)      
 
 
 

Odchovanec Zlína prošel ve své kariéře několika českými kluby. Z tureckého  angažmá ho v létě 2007 vykoupila Slavia. V téže sezoně, tedy 2007/08, si zahrál se Slavií premiérově   Ligu mistrů UEFA,  v jejímž rámci výrazně pomohl svému týmu k postupu do jarní části evropských pohárů, zejména pak vyrovnávací brankou v odvetném zápase S Bukureští (1:1). V prvním utkání se Steauou vsřelil historicky první branku Slavie v Lize mistrů (Slavia vyhrála 2:1).V tomto střetnutí také použil fotbalovou kličku, podle níž natočila UEFA instruktážní video.

 

Získal se Slavií i dva domácí ligové tituly (v sezónách 2007/08 a 2008/09). V zimním přestupovém období sezóny 2008/09 odešel na půlroční hostování do Norska. Český mistrovský titul mohl oslavit i v sezoně 2008/09, byť byl ke konci sezony na hostování právě v norském klubu. Tam se příliš neprosadil, jeho hostování skončilo předčasně a v létě 2009 tak znovu nastoupil do přípravy se Slavií. O rok později po nevydařené sezoně odešel do Baníku Ostrava. K 1. červenci 2012 podepsal smlouvu v FK Bohemians Praha. V říjnu 2013 zde ukončil profesionální kariéru.

 

 

 

V současné době též trénuje mladežnický úsek FC Elseremo Brumov, kde také hraje.

  • JAN TROUSIL (1976)
 
Dalším trenérem na kempu je od roku 2016 někdejší prvoligový fotbalista Jan Trousil.  V součastnosti Honza hraje v druholigovémProšel si řadou významných ligových týmů
 
 
 
 
 
 
  • PETR ZAPLETAL (1994)
 
Od roku 2015 je součástí našeho týmu také Petr Zapletal. Trénování mládeže se věnuje 7 let. Prve začínal jako asistent trenéra starší přípravky SK Baťov a poslední rok působí jako hlavní trenér mladších žáků. Od roku 2015 je držitelem UEFA B licence. V rámci své fotbalové kariéry vystřídal klub SK Baťov a také Hanáckou Slávii Kroměříž. 
 
Mimo trenérství, které se stalo jeho prací i koníčkem, se aktivně věnuji freestyle fotbalu, ve kterém získal dvaktrát první místo v celorepublikovém poháru. 
 
 
  • Mgr. et Mgr.  MARTIN POLÁCH (1990)           
 

 

Hlavním vedoucím a výchovně pedagogickou záštitou nad kempem, bude Martin Polách.

 

Martin je absolventem Masarykovy univerzity v Brně, konkrétně oborů: Učitelství tělesné výchovy - Animátor sportovních aktivit na Fakultě sportovních studií a dále oboru Pedagogika. Zároveň studuje obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ.  Dále pak je absolventem kurzu Hlasový pedagog pro lidový a populární zpěv na JAMU. V současné době Martin pracuje jako pedagog v ZŠ Luhačovice a ZŠ a MŠ Slopné.

 

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti práce s dětmi, nebyté z odborných praxí, nebo také při vykonávání funkce vedoucího oddílu na dětských táborech. V Brně spolupracoval s fotbalovou základní školou ZŠ Janouškova. Vedl fotbalové přípravky na ZŠ Botanická.

 

Má na kontě řadu výzkumně-vědeckých prací, zaměřených především na psychologii dítěte v rámci tělesné výchovy a sportovních aktivit celkově (např. Vyhledávání, působení a rozvoj sportovního talentu v rámci školní tělesné výchovy, Sociologicko-psychické aspekty sportovní přípravy dětí a mládeže, Hra jako prostředek rozvoje komunikačních schopností a dovedností u dětí předškolního a mladšího školního věku apod…)

 

Martin má možnost propojit znalosti z obou studií a dotvořit tak ještě příjemnější atmosféru našeho týdenního kempu. Kromě fotbalových tréninků nejmladších fotbalistů, bude zajišťovat mimofotbalovou:  herní, vzdělávací,  zábavnou činnost a koordinovat celý průběh kempu.

 

 

 

 

 

 

 
  • Nedílnou součástí bude také zdravotní asistentka, dohlížející na zdravotní stav všech účastníků. K celkové atmosféře přispějí také manželka garanta kempu Dagmar Poláchová,  paní kuchařky, .... a v neposlední řadě také vy mladí fotbalisté ... :)